Kryetari i PDK-së mban sot konferencë për media, nuk dihet arsyeja

Aktuale

Kryetari i PDK-së mban sot konferencë për media, nuk dihet arsyeja

Më: 19 maj 2022 Në ora: 08:20
Memli Krasniqi

Kreu i PDK’së, Memli Krasniqi, do të mbajë sot konferencë për media.

Sipas njotimit të kësaj partie, konferenca do të mbahet në orën 10:00.

“Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, mban sot (19 maj 2022), Konferencë për Media. Konferenca do të mbahet në Selinë Qendrore të PDK-së, në Prishtinë”, thuhet në njoftim.

Konferenca e tij vjen një ditë pasi Gjykata e Apelit vërtetoi aktvendimin e Gjykatës Themelore të Prishtinës, lidhur me tarifat e shtrenjta. Deri te aktvendimi i Themelores kishte ardhur pas padisë së PDK’së ndaj Zyrës së Rregullatorit për Energji.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat