Deputeti i VV-së me fanellë të Llapit në Kuvend

Aktuale

Deputeti i VV-së me fanellë të Llapit në Kuvend

Më: 26 maj 2022 Në ora: 14:38
Fitim Haziri

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Fitim Haziri, është kthyer në seancën e së enjtes të Kuvendit me një dukje të veçantë.

Haziri ka veshur fanellën e klubit të futbollit Llapi, për të treguar mbështetjen për klubin që sonte luan finalen e Kupës së Kosovës kundër Dritës në “Fadil Vokrri”, me fillim nga ora 20:00.

Skuadra nga Podujeva është kampione në fuqi e Kupës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat