​LDK përfshin kërkesat e qytetarëve në programin “Lidhja për të Ardhmen”

Aktuale

​LDK përfshin kërkesat e qytetarëve në programin “Lidhja për të Ardhmen”

Më: 26 maj 2022 Në ora: 19:32
Ilustrim

LDK përfshin kërkesat e qytetarëve në programin “Lidhja për të Ardhmen”.

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) ka filluar sot takimet me qytetarët e Kosovës.

Në kuadër të diskutimit sot në Lipjan, partia opozitare filloi përfshirjen e kërkesave të qytetarëve për hartimin e programit qeverisës “Lidhja për të Ardhmen”.

Mes qindra qytetarëve të mbledhur sot, kishte kërkesa të ndryshme, por që kryesisht përfshinin arsimin, shëndetësinë dhe drejtësinë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat