Mungoi në seancën për trustin, ja ku ishte Abdixhiku i LDK-së?

Aktuale

Mungoi në seancën për trustin, ja ku ishte Abdixhiku i LDK-së?

Nga: A.SH Më: 23 qershor 2022 Në ora: 15:29
Lumir Abdixhiku

Kuvendi i Kosovës, po mban seancë për Trustin.

Pas shumë dikskutimeve, kishe edhe deputetë të cilët mungonin në seancë, e ndër ta ishte edhe kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku.

Ai nuk ishte i pranishëm në seancë dhe deputeti i LVV-së, Luan Aliu, ka publikar një foto se ku ishte ai në orën 12:30.

Postimi i Luan Aliut:

Ja ku ka qenë Lumir Abdixhiku në ora 12:30. Në vend se të jetë në seancë kur diskutohet propozimi i Bekim Haxhiut për t’i tërhequr 30% të Trustit të cilin e mbështeti Besian Mustafa në emër të LDK-së.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat