Zemaj: Po bëhemi bashkë si në kohën e Presidentit Rugova, rikthimi i madh i LDK-së në Mërgatë

Aktuale

Zemaj: Po bëhemi bashkë si në kohën e Presidentit Rugova, rikthimi i madh i LDK-së në Mërgatë

Nga: A.SH Më: 26 qershor 2022 Në ora: 11:51
Armend Zemaj dhe Anton Quni

Dje Lidhja Demokratike e Kosovës, ishte në Zvicër. Atje pati takime me bashkatdhetarë.

Deputeti i LDK-së, Armend Zemaj shkruan se LDK po rithhet në mëratë sikur në kohën e Presidentit Rugova.

Shkrimi në Facebook:

Po bëhemi bashkë si në kohën e Presidentit Rugova. Rikthimi i madh i Lidhjes Demokratike në Mërgatë.

Dje në Gjenevë dhe Olten, takime masive me bashkatdhetarë.

Ju paqim gjithmonë.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat