Imer Mushkolaj tregon pse Vuçiqi po e kërcënon Kosovën

Aktuale

Imer Mushkolaj tregon pse Vuçiqi po e kërcënon Kosovën

Nga: N. Sh. Më: 29 qershor 2022 Në ora: 22:03
Imer Mushkolaj

Analisti politik Imer Mushkolaj, ka reaguar pas kërcënimeve të Serbisë ndaj Kosovës.

Ai thotë se presdienti serb Aleksandër Vuçiq po e kërcënon Kosovën për shkak që po i vendos masa reciproke.

Sipas tij, ai është mësu mos me ia prish Kosova.

“Vuçiq po e kërcënon Kosovën, për shkak që po vendos masa të reja reciproke. Është mësu tipi mos me ia prish shpesh Kosova”, shkruan Mushkolaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat