Kadriaj i dërgon Muratit çipsa në formë ironie për deklaratat e tij

Aktuale

Kadriaj i dërgon Muratit çipsa në formë ironie për deklaratat e tij

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 14:04
Foto nga Kuvendi

Po mbahet seanca e Kuvendit të Kosovës.

Deputetja e AAK-së, Time Kadrijaj, ka kritikuar ministrin e Financave, Hekuran Murati, për deklaratat e tij lidhur me Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës.

Ajo i ka dërguar një dhuratë ministrit Murati, në formë ironie për deklaratat e tij.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat