​Parashikimi i motit

Aktuale

​Parashikimi i motit

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 07:13
​Parashikimi i motit

Do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell, vranësira dhe mundësi për reshje shiu.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 12-18 gradë celsius

Ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 20-30 gradë celsius. 

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes me shpejtësi 1-8 m/s.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat