Dy tentim vetëvrasje në Pejë

Aktuale

Dy tentim vetëvrasje në Pejë

Më: 28 shtator 2022 Në ora: 22:09
Ilustrim

Sonte në Komunën e Pejës dy persona kanë tentuar të vetëvriten, bëjnë të ditur burimet.

Një femër ka tentuar të vetëvritet duke konsumuar medikamente.

Kurse rasti tjetër ka ndodhur në fshatin Jabllanicë, ku një person ka tentuar ta varë veten në litar.

I njëjti fatmirësisht është arritur të shpëtohet.

Sipas burimeve tona, dy personat gjenden në spital dhe janë jashtë rrezikut për jetë

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat