Krasniqi: Koha e LDK-së po vjen

Aktuale

Krasniqi: Koha e LDK-së po vjen

Më: 22 shkurt 2024 Në ora: 09:08
Pamje nga vendi i ngjarjes

Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Rrezarta Krasniqi, ka thënë se koha e LDK-së për të ardhë në pushtet po vjen.

Pas takimit me anëtarësinë në Shtime, Krasniqi ka parë mobilizim të madh të një nëndege në këtë qytet.

“Energjia dhe motivi i strukturave dhe anëtarësisë në Shtime, nuk përshkruhen me fjalë.

Falënderoj kryetarin e degës Kastriot Shabanin për mobilizimin e jashtëzakonshëm në takimin e organizuar me nëdegën në Gjurkovc.

Vërtetë koha e LDK-së po vjen!”, ka shkruar ajo.

 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat