Nis mbledhja e Këshillit të Përgjithshëm të LDK-së

Aktuale

Nis mbledhja e Këshillit të Përgjithshëm të LDK-së

Më: 28 maj 2024 Në ora: 18:40
Nis mbledhja e Këshillit të Përgjithshëm të LDK-së

Lidhja Demokratike e Kosovës ka mbledhur sot Këshillin e Përgjithshëm të saj.

Temë kryesore e kësaj mbledhjeje mbetet mbajtja e zgjedhjeve të parakohshme dhe zhvillimet politike aktuale në vend

Me intonimin e himnit kombëtar dhe atë shtetëror, ka nisur mbledhja e Këshillit të Përgjithshëm të Lidhjes Demokratike të Kosovës.

I pranishëm është edhe kryetari i LDK-së, Lumir Abdoxhiku, i cili do të mbajë një fjalim.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat