Bislimi raporton të enjten në Komisionin për Integrime Evropiane

Aktuale

Bislimi raporton të enjten në Komisionin për Integrime Evropiane

Më: 12 qershor 2024 Në ora: 21:55
Besnik Bislimi

Bislimi raporton të enjten në Komisionin për Integrime Evropiane.

Zëvendëskryeministëri i parë për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog Komisioni për Integrime Evropiane, Besnik Bislimi do të raportojë të enjten para deputetëve të Komisionit për Integrim Evropian.

Raportimi i Bislimit fillon në orën 09:00.

Në këtë mbledhje do të shqyrtohet edhe Programi Kombëtar për Integrim Evropian (PKIE) 2024-2028. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat