Brandon Randolph nuk është më pjesë e kampionit të Kosovës

Basketboll

Brandon Randolph nuk është më pjesë e kampionit të Kosovës

Nga: K.G. Më: 24 nëntor 2021 Në ora: 21:57
Brandon Randolph nuk është më pjesë e kampionit të Kosovës

Basketbollisti Brandon Randolph nuk është pjesë e kampionit të Kosovës, Golden Eagle Ylli nga Theranda.

Vet klubin therandas konfirmon largimin e tij.

“Faleminderit Brandon.

Me marrëveshje të dyanshme dhe me kërkesë të vet lojtarit ju njoftojmë që kemi shkëputur marrëveshjen me Brandon Randolph.

Golden Eagle Ylli e falënderon Randolph për kontributin e tij dhe i uron shume suksese në të ardhmen”, njofton ekipi therandas.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat