Heidi Klum shkëlqen me fustanin përplot lule

Bota e Yjeve

Heidi Klum shkëlqen me fustanin përplot lule

Më: 11 prill 2021 Në ora: 15:44
Heidi Klum

Heidi Klum ka befasuar me paraqitjen e saj të sotme, ndërsa u pa e veshur me një fustan përplot lule dhe nuanca të ndryshme, që i jepnin pamjen përplot disponim.

Modelja e njohur gjermano-amerikane, kishte kombinuar çdo gjë me shfaqjen e saj, ndërsa po bëhej gati që të merrte pjesë në sesionin e radhës të America’s Got Talent.

Klum mbante një palë syze fantastike.

Ato i kombinoi bukur me çanten dhe të mbathurat e veçanta që i jepnin asaj një dukje tërësisht elegante!

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat