Kris Jenner arrin në Paris me veshje plot stil

Bota e Yjeve

Kris Jenner arrin në Paris me veshje plot stil

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 22:21
Kris Jenner

Kris Jenner bëri një moment pushimi nga përgjegjësitë e saj menaxheriale të mërkurën ndërsa mbërriti në The Ritz në Paris me sigurinë e saj.

Matriarku i Kardashian, 65 vjeç, mbajti një profil të ulët në një ansambël të zi dhe kapelë fedorale ndërsa bënte një hyrje diskrete në vendin luksoz.

Ajo u pa veshur me një xhaketë sportive të zezë me pantallona të futura në çizmet e saj të zeza. Kris mbërtheu një çantë me rrip të gjelbër të errët nëpër bustin e saj. Ajo fshehu pjesërisht pamjen e saj me hije të rrumbullakosura të syve dhe një maskë të zezë për fytyrën.

Nëna e gjashtë fëmijëve shtoi një prekje delikate të magjepsjes me vathë ndërsa drejtohej brenda hotelit me siguri.

Kris së fundmi u ul me një pjesë të klanit Kardashian / Jenner për Pjesën II të një specializimi të ribashkimit i cili u transmetua të dielën.

Gratë e Keeping Up With the Kardashians përfunduan programin e tyre 15-vjeçar, 20-sezonal në episodin shpërthyes ku u bënë një numër zbulimesh tronditëse nga jeta e tyre.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat