Dhurata Dora zbulon gjoksin

Bota e Yjeve

Dhurata Dora zbulon gjoksin

Më: 27 shtator 2021 Në ora: 09:48
Dhurata Dora

Dhurata Dora dihet se është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Paraqitjet në rrjete sociale i ka mjaft të shpeshta, ku ndan imazhe nga përditshmëria apo jeta profesionale dhe së fundmi Dhurata ka vendosur të sjellë fotografi joshëse për ndjekësit.

Në fotot e fundit Dhurata u shfaq me veshjen plot me stil teksa theksoi linjat trupore, ndërsa veshja e ngushtë rozë vetëm sa i theksonte gjoksin asaj.

Image

Duke theksuar linjat trupore mjaft shumë teksa kombinoi edhe grimin me veshjen për një duke sa më atraktive.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat