Sara pozon nga studio duke kënduar

Bota e Yjeve

Sara pozon nga studio duke kënduar

Më: 13 tetor 2021 Në ora: 18:17
Sara

Blogerja Sara Hoxha e cila së pari u shndërrua në një personazh shumë të dashur për publikun kur e zyrtarizoi lidhjen me reperin, Ledri Vula, si dhe me lindjen e vajzës Pom Blu.

Duke qenë mjaft aktive në rrjetet sociale e bukura tregon shumë për jetën personale si dhe profesionale.

Duke mos na shkruar kurr në mendje Sara bëri ‘bum’ me postimin e fundit.

Image

Sara ka pozuar nga studio muzikore ku shihet me kufje në vesh dhe duke kënduar para mikrofonit.

“Duke ndryshuar karrierën e saj, kini vëmendje!”, ishte mbishkrimi në fotografinë në InstaStory.

A iu fut muzikës, njëjtë si partneri i saj?

Ky imazh i saj dhe shkrimi që kishjte ënë ngriten këto aludime duke na lënë të presim deri në një konfirmim të radhës.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat