Ledina Çelo ekspozon format trupore në fotot e fundit

Bota e Yjeve

Ledina Çelo ekspozon format trupore në fotot e fundit

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 23:28
Ledina Çelo

Këngëtarja shqiptare Ledina Çelo ka vazhduar që të tregojë asetet e saj në rrjetet sociale

Sonte ajo është paraqitur tepër seksi në veshje të brendshme, derisa ekspozon edhe asetet e saj.

Në një moment këngëtarja, e cila është 44 vjeçare, ekspozon edhe thithkat e saj.

Ledina vazhdon të jetë aktive me fotografi nëpër rrjetet sociale por që ajo ka kohë që nuk ka realizuar ndonjë këngë të re. 

Image
Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat