Në kërkim për tregti narkotikësh dhe mashtrim, arrestohet në Itali shqiptari

Diaspora

Në kërkim për tregti narkotikësh dhe mashtrim, arrestohet në Itali shqiptari

Më: 21 shkurt 2021 Në ora: 06:39
Ilustrim

Karabinierët e Luccas në Itali kanë vënë në pranga një 35 vjeçar shqiptar i shpallur në kërkim.

Ndaj shqiptarit me banim në Altopascio ishte lëshuar një urdhër arresti nga Spanja pak ditë më parë për tregti narkotikësh dhe mashtrim.

35 vjeçari u arrestua teksa drejtonte makinën.

Ndërkohë që për momentin është shoqëruar në komisariatin e Luccas.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat