Sherr në familje, serbi i merr jetën shqiptares me thikën e bukës

Diaspora

Sherr në familje, serbi i merr jetën shqiptares me thikën e bukës

Më: 19 nëntor 2021 Në ora: 17:09
Foto ilustrim

Një grua me origjinë shqiptare është vrarë ditën e sotme në Austri.

Sipas mediave austriake burri 59-vjeç nga Serbia pas një debati në familje ka qëlluar me thikë për vdekje gruan me origjinë shqiptare 50-vjeçe.

Kanë qenë fqinjët e çiftit që pasi kanë dëgjuar zhurmat dhe ulërimat e gruas.

Ata kanë njoftuar policinë e cila në momentin që ka mbërritur e ka gjetur gruan pajetë, pasi serbi e kishte vrarë me thikën e bukës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat