Shqiptari fsheh lëndën narkotike në të brendshmet e tij

Diaspora

Shqiptari fsheh lëndën narkotike në të brendshmet e tij

Më: 13 shkurt 2022 Në ora: 07:54
Ilustrim

Një 20-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia Italiane mbrëmjen e kaluar pasi gjatë kontrollit në makinë iu gjet kanabis.

Policia rrugore në Genoa po zhvillonte kontrolle të rastësishme.

Efektivët ndaluan makinën e të riut shqiptar ku pas kontrollit gjetën lëndën narkotike, e cila ishte fshehur nga i riu (i paidentifikuar) në të brendshmet e tij.

Në total iu kap një sasi prej 130 gramësh kanabis.

Policia i sekuestroi dhe një shumë prej 1200 eurosh që dyshohet se vinte nga aktiviteti i shitjes së lëndëve narkotike.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat