E premte, 07 maj 2021
  • Si t’i bësh të tjerët të mendosh se veshja jote ka kushtuar shumë? Mjafton të shihni këtë galeri kombinimesh

    Vajza ne besojmë se ju e keni kuptuar se kombinimi i një veshjeje lino në ngjyrat nude, bezhë, blu, e bardhë apo edhe e verdhë do t’ju bënte të dukeshit e veshur jo vetëm bukur, por edhe shtrenjtë.

    Në kombinimin e ditës për këtë pranverë-verë duhet shumë pak për të lënë përshtypjen qe do donit, mjafton që këto ngjyra dhe modele fustanesh t’i gërshetoni edhe me aksesorë që bashkë do të dukeshin shumë bukur.

    Veshje me të cilat ndjeni freski, për të cilat mund të duket se keni shpenzuar shumë, e madje të lini elegancën të flasë për ju.

    Çfarë ju duhet më shumë? Vetëm t’i hidhni një sy të gjitha modeleve të sjella nga ‘HarperBazaar’.

1 / 7