Lajm i keq për trajnerin e Napolit

Futboll

Lajm i keq për trajnerin e Napolit

Më: 10 janar 2021 Në ora: 18:54
Lajm i keq për trajnerin e Napolit

Lajm i keq për skuadrën e Napolit dhe Gatuzon, mbrojtësi grek Kostas Manolas ka pësuar një dëmtim muskulor në kofshën e djathtë.

Këtë lajm e konfirmon vetë klubi nga Kampanja e cila me anë të një komunikate zyrtare njofton këtë dëmtim:

“Kostas Manolas, doli nga fusha pas vetëm 15 minutash lojë në ndeshjen ndaj Udinezes në Friuli, dhe u zëvendësua pas një dëmtimi muskulor në kofshën e djathtë.”, përfundoi komunikatën klubi i kaltër.

Në fakt, klubi nuk jep detaje sesa do të jetë koha e rikuperimit të mbrojtësit të saj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat