Sassuolo nuk do të pranojë oferta për Locatellin

Futboll

Sassuolo nuk do të pranojë oferta për Locatellin

Më: 15 janar 2021 Në ora: 19:49
Sassuolo

Skuadra italiane Sassuolo nuk do të pranojë oferta për Manuel Locatellin këtë janar, raporton “Daily Mail”.

Manchester City, Juventus dhe AC Milan thuhet se janë duke e monitoruar situatën e mesfushorit nga afër.

Pritet që të rikthehen me oferta në afatin kalimtar të transferimeve në verë.

Locatelli këtë edicion ka 16 paraqitje në Serie A, dhe ka arritur të regjistrojë dy gola dhe një asistim për Sassuolon.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat