Manchester Unitedi nuk heq dorë

Futboll

Manchester Unitedi nuk heq dorë

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 12:17
Manchester Unitedi nuk heq dorë

Manchester Unitedi nuk ka hequr dorë për Declan Rice.

Mediat angleze kanë raportuar të premten se “Djajtë e Kuq”, janë duke përgatitur një ofertë për mesfushorin e West Hamit.

Klubi anglez është duke planifikuar t’i ofrojë shërbimet e Jesse Lingard, Nemanja Matiqit dhe Phil Jones, për t’i siguruar shërbimet e Rice.

Në garë për 22-vjeçarin janë edhe Liverpooli, Manchester City dhe Chelsea.

West Hami, për ta liruar Rice po kërkon mbi 70 milionë euro.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat