Zidane me një lajm të keq për tifozët e Realit

Futboll

Zidane me një lajm të keq për tifozët e Realit

Më: 9 prill 2021 Në ora: 14:48
Zidane me një lajm të keq për tifozët e Realit

Zinedin Zidan është pres konfencën e zakonshme para përballjes së ardhshme në La Liga, solli një lajm të keq për të adhuruesit e skuadrës madrilene.

Trajneri francez konfirmoi se belgu Eden Hazard nuk do të luajë në sfidën e ardhshme, të programuar për ditën e shtunë, kundër Barcelonës në Madrid.

“Ndeshja e nesërme nuk do ta vendosë fituesin e La Ligas, Atletiko Madridi është akoma në krye të tabeles. Hazard nuk është akoma gati,” tha mes tjerash Zidan.

Ditëve të fundit, Eden Hazard është parë në stërvitjet me grupin e futbollistëve dhe mediat shkuan një hap para duke potencuar se ai është gati për sfidën ndaj Barcelonës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat