Mesazhi i Narës,një tjetër familje që shkatërrove për një ku*vë! Ndahet nga lojtari i njohur pas tradhtisë

Futboll

Mesazhi i Narës,një tjetër familje që shkatërrove për një ku*vë! Ndahet nga lojtari i njohur pas tradhtisë

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 23:37
Mesazhi i Narës,një tjetër familje që shkatërrove për një ku*vë! Ndahet nga lojtari i njohur pas tradhtisë

Wanda Nara dhe Mauro Icardi nuk janë më bashkë, ose të paktën kështu duket nga mesazhi i publikuar sot nga modelja argjentinase në rrjetet sociale.

Në mënyrë të papritur, në rrjete sociale është shfaqur një mesazh i qartë i saj.

“Një tjetër familje që shkatërrove për një ku*vë”, shkruante Wanda e cila menjëherë e ka hequr nga lista e ndjekësve sulmuesin argjentinas të PSG-së.

Bashkë me të, ajo ka hequr nga lista e ndjekësve edhe aktoren Eugenia Suarez dhe sipas fansave të shumtë të saj në rrjetet sociale, dyshohet si Icardi e ka tradhtuar me këtë të fundit, duke sjellë vendimin e menjëhershëm të saj për t’u shkëputur nga sulmuesi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat