Henry pretendon se Manchester United ishte më i mirë se Arsenali

Futboll

Henry pretendon se Manchester United ishte më i mirë se Arsenali

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 11:52
Henry pretendon se Manchester United ishte më i mirë se Arsenali

Theierry Henry pretendoi se Manchester United ishte më i mirë se Arsenali në fillim të këtij sezoni.

Gunners këtë të enjtë do të ndeshen në “Old Trafford” ku kërkojnë të kenë vazhdimësi pas fitores ndaj Newcastle.

Duke folur për Prime Video Presents Sport 2021, Henry tha: “Manchster United- Arsenal është gjithmonë një ndeshje e madhe dhe ata janë ndoshta më të mirë se ne për momentin.

Ata kanë një njeri që mund t’iu kthejë problemet në zgjidhje si Ronaldo, kështu  që ne vetëm mund të shpresojmë".

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat