Berisha në fushë, Shaqiri në bankë

Futboll

Berisha në fushë, Shaqiri në bankë

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 20:42
Berisha në fushë, Shaqiri në bankë

Sonte me fillim nga ora 21:00, Reims zhvillon takimin ndaj skuadrës së Xherdan Shaqirit, Lyon, shkruan Insporti.

Lyon poziconohet në pozitën 10 me 22 pikë të arkëtuara, teksa Reims pozicionohet në pozitën 14 me 16 pikë.

Për Lyonin, Xherdan Shaqiri gjendet në bankën rezervë, teksa për Reims nga minuta e parë starton Valon Berisha.

Kujtojmë se, Arbër Zeneli është duke i munguar fushës prej kohësh për shkak të një lëndimi të rëndë në gju.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat