Torres mund të largohet nga Barcelona!

Futboll

Torres mund të largohet nga Barcelona!

Më: 7 dhjetor 2023 Në ora: 18:04
Torres

Ferran Torres mund të largohet nga Barcelona.

Sipas asaj që po raporton mediumi spanjoll, AS, sulmuesi spanjoll nuk ka një marrëdhënie të mitë me trajnerët dhe ardhja e Victor Roques po ashtu po ndikon.

Ferran Torres këtë sezon ka treguar paraqitje më të mira sesa kur erdhi nga Manchester City.

23 vjeçari ka gati dy vite nga ardhja e tij nga Manchester City.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat