Tri ndryshime nga Guardiola!

Futboll

Tri ndryshime nga Guardiola!

Më: 17 prill 2024 Në ora: 20:11
Foto ilustrim

Tri ndryshime nga Guardiola!

Një tjetër mbrëmje e madhe për të pasionuarit e futbollit. Manchester City – Real Madrit, një duel “titanësh”, që duhet të nxjerrë një fitues.

Pep Guardiola vendos Dias dhe Akanji në qendër të mbrojtjes, De Bruyne vjen në vend të Kovacic dhe ka edhe një ndryshim në portë, Ederson rikthehet titullar.

Gjithçka e pritshme sa i përket formacionit të Ancelottit: Nacho luan në vend të Tchouaménit të pezulluar.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat