Babai vrau Albert Krasniqin dhe njoftoi vetë Policinë: E vrava djalin!

Lajme

Babai vrau Albert Krasniqin dhe njoftoi vetë Policinë: E vrava djalin!

Më: 27 janar 2021 Në ora: 18:33
Skender dhe Albert Krasniqi

Një vrasje ka ndodhur para pak minutash në rrugën “Isa Kastrati” në Matiqan të Prishtinës, ku një i ri është qëlluar me armë.

I qëlluari është një biznesmen i njohur nga Prishtina, Albert Krasniqi.

Rastin e kanë konfirmuar edhe Policia, të cilët thonë se një person u gjet pa shenja jete në rrugën “Ndue Përlleshi” dhe një person u arrestua.

“Rreth orës 17:00 policia ka marrë informatën per nje vrasje te ndodhur ne rrugen ” Ndue Perlleshi” ne Prishtinë. Menjëhere pas marrjes se informates policia ka dale ne vendin e ngjarjes dhe po ndermerr te gjitha veprimet e nevojshme qe konsistojne ne  hetimin e rrethanave qe karakterizojne ngjarjen. Nje person eshte arrestuar si dhe eshte konfiskuar nje arme qe dyshohet te jetë arma e  perdorur ne rast”, thonë Policia duke mos treguar emrin e viktimës.

Por, burime të sigurta i kanë konfirmuar se viktima është Albert Krasniqi, ndërkohë që i arrestuari është Skender Krasniqi, babai i viktimës.

Babai pasi kishte qëlluar të birin, kishte thirrur Policinë dhe i ishte drejtuar me fjalët “e vrava djalin”.

Ndryshe, Albert Krasniqi ka qenë i njohur për publikun edhe për martesën që kishte me ish-missin Besa Gashi dhe sa ishte pjesë e labelit “BabaStars”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat