Fotografi në xhepin e uniformës së babait, familjarët thonë se u inspiruan nga një ushtar amerikan

Lajme

Fotografi në xhepin e uniformës së babait, familjarët thonë se u inspiruan nga një ushtar amerikan

Më: 9 maj 2021 Në ora: 20:24
Akilit – njëmuajsh në xhepin e uniformës ushtarake të babait të tij

Gjatë ditës së sotme fotografia e Akilit – njëmuajsh në xhepin e uniformës ushtarake të babait të tij, u bë virale në Kosovë.

Mediat kanë kontaktuar me familjarët e Akilit, ku treguan edhe se nga u inspiruan për këtë fotografi.

Halla e Akilit, Shpresa Ujkani tha për se për këtë fotografi u inspiruan nga një ushtar amerikan.

“Në këtë fotografi është nipi im, djali i vëllait”.

”Doja të kem një kujtim për qejfi për veten dhe familjen. Për këtë fotografi jam inspiruar nga një fotografi e një ushtari amerikan”.

Ujkani mes tjerash tha se nuk e mendonte që fotografia të bëhej virale.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat