I kanë vdekur tri gratë, i moshuari nga Kosova thotë se nëse gjej tjetër martohem

Lajme

I kanë vdekur tri gratë, i moshuari nga Kosova thotë se nëse gjej tjetër martohem

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 08:37
Bejtush Gjergji

Një i moshuar nga Kosova ka ka habitur me atë që ka shprehur pas humbjes së gruas së tretë.

Për tetë dekada me radhë u përball me sfida e humbje të mëdha në jetë. Bejtush Gjergji, 15 ditë më parë humbi edhe bashkëshorten e tij të tretë. Media shkruan se nga ai moment, 83 vjeçari nga Podujeva thotë se jeta e tij u bë edhe më e vështirë. Atij i kishin vdekur tri gratë me të cilat kishte ndarë jetën. Me bashkëshorten e tij të tretë, kishte një lidhje më të veçantë, dhe për rrjedhojë thotë se edhe dashuria ishte më e madhe.

“U kanë ma e mirë e ma e re, 10 vjet u kanë ma e re se unë. Këtë unazë e kam me gruan e tretë kur e kom marrë, këtë unazë nuk e hjek derisa të vdes”, shprehet ai.

Jetesa në vetmi është goxha e rëndë për të, nga halli se do të vdesë i vetëm, thotë se nëse do të gjente një grua do të martohej sërish.

“Po me gjetë e marr, po nuk më merr kërkush ma, sonte me gjetë e marr. Pare kom po nuk më vyjnë kurgjo”, shprehet ndër të tjera ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat