Sulmohet me armë zjarri drejtori i “Agro Kosova Holding” në Suharekë

Lajme

Sulmohet me armë zjarri drejtori i “Agro Kosova Holding” në Suharekë

Më: 24 maj 2022 Në ora: 22:24
Foto ilustrim

Disa të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në Suharekë.

Media mëson nga burime të sigurta se sonte është sulmuar me armë zjarri pranë shtëpisë, drejtori i kompanisë “AgroKosova Holding” e cila është nën administrimin e AKP-së, Bekim Krasniqi.

Ndryshe ditë më parë, drejtori i kompanisë Bekim Krasniqi ka denoncuar në Polici shtatë persona pasi e kishin kërcënuar që do të “kërset plumbi”, pasi të njëjtit kishin livruar një pronë e cila i përket kompanisë “AgroKosova Holding”.

Sipas Policisë së Kosovës nuk ka persona të lënduar, kurse njësiti po merret me hetimet.

IndeksOnline ju sjell pamje nga vendi i ngjarjes:

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat