E injoroi diskutimin për Kosovën, deputeti serb kapet duke shikuar film pornografik gjatë seancës së kuvendit

Lajme

E injoroi diskutimin për Kosovën, deputeti serb kapet duke shikuar film pornografik gjatë seancës së kuvendit

Më: 7 shkurt 2023 Në ora: 11:49
Kuvendi i Serbisë

Deputeti i Partisë Socialiste në Serbi, Zvonimir Steviq, është xhiruar duke shikuar film pornografik në telefonin e tij derisa po mbahej seanca e kuvendit.

Ai shihet në një video të publikuar në Twitter teksa e ka vendosur telefonin nën tavolinë për të parë filmin derisa është diskutuar për Kosovën.

Deri më tani nuk ka pasur ndonjë reagim nga SPS lidhur me pamjet e publikuara.


Steviq ka shërbyer si deputet në Parlamentin e Serbisë për gjashtë mandate.

Ai është shfaqur rrallë në publik kohëve të fundit. Dikur ai ishte gazetar në gazetën serbe “Jedinstva”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat