LSDM: Mickoski është kundër sukseseve të shtetit

Maqedonia

LSDM: Mickoski është kundër sukseseve të shtetit

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 11:10
LSDM

Nëpërmjet një njoftimi të LSDM-së thuhet se Mickoski mbetet i bllokuar në regjim e vjetër dhe shtetin dëshiron ta kthejë në izolim dhe ndarje.

“Askush nga ai nuk pret ndryshe. Ai nuk din dhe nuk dëshiron të punojë për interesat e qytetarëve.

Politikani pa qëndrim Mickoski dhe OBRM-PDUKM-ja e tij gjithkund lobojnë të mos nisim bisedimet për anëtarësim në BE”, thonë nga kjo parti.

Sipas tyre, Mickoski din vetëm të bllokojë dhe të kundërshtojë sukseset e shtit në kundërshtim me interesat e qytetarëve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat