Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 19 mars 2023 Në ora: 09:14
Foto ilustrim

Mëngjesi do të jetë më i ftohtë, ndërsa gjatë ditës me diell dhe relativisht dhe ngrohtë me erë të dobët nga drejtime të ndryshueshme.

Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej -5 deri në 1, ndërsa ajo maksimale do të arrijë nga 14 deri në 19 gradë.

Në Shkup moti do të jetë me diell.

Temperatura minimale do të zbresë deri në -2, ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në 18 gradë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat