Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 31 maj 2023 Në ora: 08:54
Foto ilustrim

Moti sot me vranësira të ndryshueshme, pasdite jostabil dhe me reshje shiu, bubullima dhe erë të përforcuar.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 7 deri në 14, ndërsa ajo maksimale do të të arrij prej 19 deri në 26 gradë, shkruan Alsat.

Në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm, paradite me vranësira, pasdite me reshje shiu, bubullima dhe erë të përforcuar.

Temperatura minimale do të ulet në 13, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 25 gradë Celsiusë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat