Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 9 qershor 2023 Në ora: 09:20
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira.

Pasdite do të ketë kushte për reshje të shiut në pjesët veriore dhe lindore të vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri 16, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 21 deri 30 gradë celsius.

Gjatë fundjavës moti pritet të jetë me diell dhe reshje lokale të shiut.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat