Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 20 shkurt 2024 Në ora: 08:16
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me reshje të dobëta të shiut. Do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi verior.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej -3 deri në 5, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 8 deri në 14 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, me vranësira të ndryshueshme dhe diell.

Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të ulet në 1, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 14 gradë Celsius.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat