Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 21 shkurt 2024 Në ora: 08:21
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira. Në vend do të fryjë një erë e lehtë nga drejtimi verior.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -3 deri 3.

Ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 9 deri 16 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti pritet të jetë i ngrohtë, ndërsa reshje lokale të shiut pritet të ketë ditën e diel.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat