Prof. ARIF (Sylejman) KRYEZIU

Perkujtime

E martë, 27 shkurt 2024

Prof. ARIF (Sylejman) KRYEZIU

Më: 25 nëntor 2023 Në ora: 00:01
Prof. ARIF (Sylejman) KRYEZIU

Të kujtojmë përherë me krenari dhe respekt!

Bashkëshortja Mehrija, me vajzat, djemtë, rejat, mbesat e nipat dhe e gjithë familja Kryeziu

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat