Rrahman (Selman) Hajrullahu

Perkujtime

E martë, 23 korrik 2024

Rrahman (Selman) Hajrullahu

Më: 19 qershor 2024 Në ora: 23:52
RRAHMAN (SELMAN) HAJRULLAHU

Jeta po vazhdon dhe sërish erdhi koha që të të përkujtojmë. Malli për ty na kaplon shpirtrat tanë, gjersa kujtimet për ty dhe fjalët tua na përcjellin anembanë. Ishe udhërrëfyesi jonë, pishtar i dijes për ne. Njohuritë dhe këshillat tua na bëjnë dritë përherë. Të qoftë i lehtë dheu se ne mburremi me ty, e urojmë qe edhe ti të jesh krenar me ne gjithherë.

Të përkujtojnë me mall të thellë, bashkëshortja Afërdita, si dhe fëmijët Fllanza, Fatosi, Teuta dhe Iliri.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat