Sokol Halil Berisha (QUNI)

Perkujtime

E martë, 23 prill 2024

Sokol Halil Berisha (QUNI)

Më: 24 janar 2024 Në ora: 00:00

Sa shume na ke munguar e na mungon.

Këto vite vetëm ne e dimë mungesën tënde.

Por, për ne je i pavdekshëm dhe ndihemi krenar me ty dhe njeriun që ke qenë.

Nuk të harrojmë përjetë.

Të përkujtojnë: Bashkëshortja Mahije, djali Albioni, vajzat Alberina, Albina dhe Ardita, nipi Dionisi dhe mbesa Elia nga Zvicra dhe Peja.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat