Kune (Jetishi) Dedaj

Perkujtime

E hënë, 04 dhjetor 2023

Kune (Jetishi) Dedaj

Më: 21 shtator 2023 Në ora: 00:02
Kune (Jetishi) Dedaj

Koha që kalon kurrë nuk do ta shuajnë dhimbjen, kujtimin, dashurinë dhe respektin për Ty.

Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, është pjesë e jetës sonë.

Je gjithmonë ne zemrat tona.

Me shumë mall të kujtojnë: Prindërit, vëllezërit, motrat dhe nipat e mbesat.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat