Behgjet Pacolli uron Përparim Ramën

Prishtina

Behgjet Pacolli uron Përparim Ramën

Nga: M.L. Më: 14 nëntor 2021 Në ora: 21:42
Behgjet Pacolli

Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli ka uruar kryetarin e sapo zgjedhur të Komunës së Prishtinës, Përparim Rama.

Ai a thënë se Rama do ta ketë mbështetjen e AKR-së për projektet që përmirësojnë në jetën e qytetarëve.

“Uroj kryetarin e ri të Prishtinës, arkitektin Perparim Rama.

Ne do të mbështesim të gjitha projektet tuaja që synojnë përmirësimin e jetës së qytetarëve të Prishtinës. Urime”

Ndryshe, tashmë Përparim Rama është uruar nga kundërkandidati i tij, Arben Vitia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat