Hedh mbeturina me traktor në mes të Prishtinës, incizohet nga qytetari

Prishtina

Hedh mbeturina me traktor në mes të Prishtinës, incizohet nga qytetari

Më: 25 nëntor 2021 Në ora: 23:56
Një qytetar ka incizuar një person i cili me traktor ka hedhur mbeturina në njërën nga lagjet e kryeqytetit

Degradimi i ambientit në Prishtinë është njëra ndër problematikat kryesore të kryeqytetit.

Një qytetar ka incizuar një person i cili me traktor ka hedhur mbeturina në njërën nga lagjet e kryeqytetit.

Kur ai e vëren se po incizohet, indinjohet duke e pyetur qytetarin se “kush është ai?”.

Ndërkaq ky i përgjigjet se incizimin do ta paraqes në polici.

Videoja më pas është shpërndarë nga “Vrojtuesit e Lagjes”. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat