Punonte në ndërtim, gjendet pajetë 21-vjeçari në Peqin! Dyshohet se ra nga lartësia

Shqipëria

Punonte në ndërtim, gjendet pajetë 21-vjeçari në Peqin! Dyshohet se ra nga lartësia

Më: 16 dhjetor 2020 Në ora: 19:23
Foto ilustrim

Një 21-vjeçar i identifikuar si Renato Nebiu është gjetur i pajetë mbrëmjen e sotme në Peqin.

Burime bëjnë me dije për ABC se i riu punonte në ndërtim dhe dyshohet se ka ndërruar jetë pasi ka rënë nga lartësia.

Trupi i të riu ndodhet ende në morg, ndërsa pritet ekspertiza mjeko-ligjore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat