Pa probleme, Rruga e Kombit e gjitha e kalueshme

Shqipëria

Pa probleme, Rruga e Kombit e gjitha e kalueshme

Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 20:35
Foto

Rruga e Kombit është e kalueshme dhe pa probleme për të gjithë drejtuesit e automjeteve.

Borëpastrueset kanë bërë të mundur pastrimin e vazhdueshëm të rrugës për qarkullim pa probleme.

Kujtojmë se reshjet e borës prej ditës së djeshme kanë përfshirë pothuajse të gjithë vendin për shkak të uljes së temperaturave.

Nga veriu në jug të vendit rrugët janë zbardhur dhe policia apelon për kujdes të shtuar nga drejtuesit e automjeteve.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat